Реєстрація фізичної особи-підприємця

Найпростіший і дешевий спосіб в Україні відкрити свій бізнес і почати підприємницьку діяльність - реєстрація ФОП, фізичної особи-підприємця (або ФОП, фізичної особи-підприємця).

Реєстрація ФОП, ФОП, фізичної особи підприємця.

Найпростіший і дешевий спосіб в Україні відкрити свій бізнес і почати підприємницьку діяльність — реєстрація ФОП, фізичної особи-підприємця (або ФОП, фізичної особи-підприємця).

На ринку послуг реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб представлена ​​величезна кількість посередників, більшість з яких не несуть ніякої цінності, тому що не є представниками держави і виконують суто посередницькі функції, заробляючи на незнанні можливостей тими, хто збирається відкрити свій бізнес.

Завдяки тому, що тепер приватний нотаріус наділений правами державного реєстратора, реєстрація ФОП (ФОП) стала простий і надзвичайно швидкою процедурою.

Безпосередньо в нотаріальній конторі будь-яка людина який побажав почати свою власну справу може стати підприємцем, вибрати систему оподаткування (зазвичай це спрощена система на єдиному податку) і офіційно зареєструватися як ФОП.

Більш того, нотаріус, як професійний юрист може порадити, яку форму оподаткування найкраще вибрати підприємцю.

Документи для реєстрації ФОП (ФОП, СПД)

Для державної реєстрації ФОП, ФОП, СПД нотаріусу подаються такі документи:

  1. паспорт та ідентифікаційний код;
  2. заяву про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем;
  3. заяву про обрання фізичною особою спрощеної системи оподаткування та / або реєстраційну заяву про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової та митної політики (за бажанням заявника);

Для фізичної особи, яка досягла шістнадцяти років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю, але не має повної цивільної дієздатності — нотаріально посвідчену письмову згоду батьків (усиновлювачів) або піклувальника або органу опіки та піклування.

Закрыть меню