Засвідчення зразків підписів і відбитка печатки на банківській картці

Засвідчення справжності підпису на банківських картках.

Засвідчення справжності підпису на банківських картках.

Банківська картка зі зразками підписів (друку) — обов’язковий елемент у підприємництві і оформляється на етапі оформлення підприємства або підприємницької діяльності. Вона призначена для того щоб явно вказати банку, що операції з даними розрахунковим рахунком можуть здійснюватися виключно за наявності підписів (друку) зазначених в цій картці.

У присутності нотаріуса особа або особи, які мають право підпису підписуються в банківській картці, а нотаріус ставить свій посвідчувальний підпис.

Зверніть увагу!
— банківська картка оформляється тільки на один розрахунковий рахунок, для іншого необхідно оформляти нову карту
— справжність підписів кількох осіб засвідчується тільки одним нотаріусом
— перед посвідченням банківської картки нотаріус встановлює особи осіб, відповідно наявність засвідчують особу обов’язково
— для посвідчення банківської картки надаються тільки оригінали документів.

Базовий список документів необхідний для посвідчення банківської картки (перед посвідченням зв’яжіться з нотаріусом і уточніть список):

  1. Виписка з ЄДРПОУ
  2. Документ, що підтверджує повноваження підписувача (директора, бухгалтера, фінансового директора) — наказ, або призначення
  3. паспорт особи, що підписує

Завдяки наявності такої картки для власника бізнесу і / або його довіреної особи (в цьому випадку йдеться про першого та другого підпису), відкриваються можливості для роботи з банком — від відкриття рахунку, до будь-яких видів банківських операцій (здійснення взаєморозрахунків з постачальниками і покупцями, інкасація, касове обслуговування, отримання готівки, переклади … і т.д.).

Банківська картка зі зразками підписів оформляється обов’язково при створенні юрособи наприклад ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю), ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю) і для деяких видів приватної підприємницької діяльності.

Закрыть меню