Довіреність на держреєстрацію майна

На сьогоднішній день інформація з Державного реєстру речових прав є основним електронним документом підтверджуючим право володіння майном.

Інформація

На сьогоднішній день інформація з Державного реєстру речових прав є основним електронним документом підтверджуючим право володіння майном.

Без відповідних даних, внесених до реєстру можуть бути неможливі скільки-небудь значущу угоду, наприклад укласти договір купівлі-продажу.

На радість громадян і організацій з 2016 року одночасно з оформленням угоди, нотаріус вносить відповідні записи в електронну систему реєстру.

У деяких випадках, при наявності причин, одна зі сторін угоди може доручити іншій особі здійснити всі процедури необхідні для оформлення купівлі-продажу. В такому випадку оформляється довіреність в якій може бути передбачено доручення довіреній особі провести реєстрацію майна.

Для посвідчення довіреності на державну реєстрацію майна нотаріусу необхідно подати:

Для фізичних осіб:

  1. паспорт, ідентифікаційний код довірителя;
  2. дані про повіреного на українській мові (прізвище, дата народження, адреса реєстрації);

Для юридичних осіб:

  1. статутні документи юридичної особи (статут, витяг з Єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців);
  2. паспорт, ідентифікаційний номер представника, який діє від імені особи, документ, що підтверджує його повноваження (керівник юридичної особи — протокол про призначення на посаду керівника);
  3. карта юридичної особи (за наявності).народження, адреса реєстрації);

 

Закрыть меню