Довіреність на користування банківською осередком.

Будь-яке доручення - юридично завірений дозвіл, яким одну особу уповноважує інше представляти його інтереси перед третьою особою.

Для чого потрібно оформляти на кого-то довіреність на користування банківською осередком?

Для того, щоб уникнути ситуацій, коли потрібно передати комусь щось надзвичайно важливе, що лежить у вашій банківському сейфі, а ви в силу життєвих обставин, професійних обов’язків (наприклад відрядження) або з інших причин, перебуваєте на далекій відстані від банківського сховища і особисто зробити цього не можете.

Наприклад, ви поїхали за кордон, а в цей час обставини змусили скористатися вмістом осередки. Якщо заздалегідь передбачити таку ситуацію, скласти і завірити відповідне доручення у нотаріуса, можна уникнути неприємних, а іноді і фатальних ситуацій.

Це не єдиний випадок — наприклад, ви можете оформити довіреність на своїх дітей з доступом їх до осередку тільки після досягнення ними повноліття, або на довірену особу на випадок, якщо з вами що-небудь трапиться.

Будь-яке доручення — юридично завірений дозвіл, яким одну особу уповноважує інше представляти його інтереси перед третьою особою.

На відміну від довіреності на розпорядження банківським рахунком, довіреність на користування банківською осередком — це, по суті, письмовий дозвіл, написане однією людиною, що дає іншій людині офіційне право користуватися сейфовой осередком автора довіреності і, відповідно, власника цього осередку.

Документи

Для того, щоб оформити довіреність на користування банківською осередком вам знадобляться:

  1. Паспорт і особиста присутність власника осередку (тобто вас);
  2. Паспортні дані повіреного;
  3. Договір оренди банківської комірки.

У деяких країнах, банках або за певних умов письмова довіреність не вимагає нотаріального посвідчення. Але, про всяк випадок, проконсультуйтеся з нотаріусом.

Закрыть меню