Довіреність на представництво в суді

Вести справи під час суду громадянин може самостійно або через довірену особу. У другому випадку потрібен спеціальний документ - довіреність.

Оформлення довіреності для судових органів

Маючи довіреність, на судовому процесі інтереси може представляти повнолітня і дієздатна особа. Є деякі винятки, вони перераховані в законодавстві, де є обмеження на статус представника в суді.
За чинним законодавством кількість осіб, які можуть виступати захисниками інтересів довірителя, не обмежена. Для цього отримують документ, що дозволяє в судових організаціях представляти свої інтереси відразу кільком громадянам.

Що передбачає така довіреність?

Судова довіреність на представництво повинна містити паспортні дані, перераховані повноваження, термін дії та дату видачі. Даний документ вимагає письмового оформлення та нотаріального засвідчення.

Маючи такий документ іредставітель може здійснювати судово-процесуальні дії від довіряє особи. У ньому фіксуються важливі представницькі повноваження. До таких повноважень можуть ставитися підписання позову, відгук, можливі інші повноваження, які регулюються законодавством України.

Такий документ представляє інтереси в судових органах, як громадян, так і організацій. У нього є універсальні повноваження, з його допомогою громадянин може оскаржити різні дії а так само бездіяльність або рішення прийняті судовими органами.

Термін дії довіреності на представництво в суді

З одного боку, термін дії довіреності зазначається в ній самій, з іншого боку, потрібно враховувати, що є різні види довіреностей. Наприклад, загальні, спеціальні і разові. Так що можливі варіанти, від разового уявлення, до періодичного і / або розірвання договору на представництво інтересів в суді.

Судова довіреність від юридичної особи

Такий документ представляє інтереси організації на суді, його потрібно підписати виконуючим органом юридичної особи і завіряти печаткою. Це дає йому можливість повного правознавства справ в судових інстанціях, якщо є установчі документи і все повноваження підкріплені актами. Довіреність оформляється відповідно до чинного законодавства, де обов’язково повинна бути відображена його представницька компетенція від юридичної особи.

Довіреність від професіонала і для професіонала

Нотаріус Тимошенко Надія Сергіївна — професійний юрист, який допоможе зробити довіреність максимально відповідної вашим завданням і максимально безпечну для вас як довірителя.

Коли судова довіреність оформлена на відомого адвоката, це дає більше можливостей позитивного вирішення справи. Уклавши довіреність для судових інстанцій, довірителю не обов’язково перебувати на кожному судовому засіданні. Така справа вимагає точності, один неправильний дію спричинить за собою складності не тільки для довірителя, а й для довіреної особи.

Закрыть меню