Довіреність на припинення реєстрації ФОП

Так склалося, що закриття підприємницької діяльності часто процес складний і багатоетапний і майже завжди довше, ніж відкриття і державна реєстрація бізнесу.

Як відбувається закриття приватного підприємства.

Перш за все власнику компанії необхідно провести ряд робіт, щоб привести в порядок документацію і видати заробітну плату всім співробітникам.

Після того як всі доліквідаціонние завдання будуть виконані, власник повинен відвідати державного реєстратора та подати відповідну заяву. Зараз це можна зробити прямо у нотаріуса, так як деякі нотаріуси наділені правами державних реєстраторів. Зокрема, нотаріус Майдибура Оксана Василівна наділена правами держреєстратора.

Для цього необхідно мати при собі паспорт, код, а також квитанцію про оплату оголошення в газеті, в якому зазначено про закриття підприємства.

Після чого починається «найцікавіше», а саме відвідування податкової інспекції, фонду соціального страхування та пенсійного фонду.

Де необхідно знятися з реєстрації. У цих організаціях зажадають оригінали всіх документів підприємства (ліцензії, патенти, свідоцтва форми 4-ОПП), звіт по єдиному внеску за звітний період, копію акта перевірки податкової та попросять написати заяву з проханням припинити нарахування податків і виплат.

Найскладнішим етапом стане візит до податкової інспекції. Процес проходження перевірки триває від декількох місяців.

За цей час вам необхідно буде надати всі рахунки вашого підприємства, виписки з банківських операцій, переклади, договори, накладні, акти виконаних робіт.

Зазвичай після перевірки податковий інспектор видає акт і список порушень, які він вже точно знайде, а також розпише суму штрафів і період для їх оплати.

Після того, як збереться ціла папка паперів від організацій, знову доведеться відвідати державного реєстратора та внести дані в Госсреестр про припинення підприємницької діяльності, що знову-таки можна зробити за один раз у нотаріуса Майдибура Оксана Василівна, наділеною правами державного реєстратора.

Як оформити довіреність на ліквідацію підприємця?

Ви все таки вирішили не витрачати час у чергах і уникнути більшої кількості штрафів.
Тоді необхідно звернеться в юридичну фірму, домовитися про умови їх послуг і оформити на них довіреність у нотаріуса.

Зверніть увагу, зазвичай у вартість послуг припинення реєстрації не входить відвідування державного реєстратора, для написання заяви про припинення підприємницької діяльності власнику необхідно бути присутнім особисто, але якщо нотаріус має права держреєстратора, тоді значна частина проблем відпадає природним чином.

Всю решту рутинну роботу фахівці зроблять за вас.

Закрыть меню