І рахунок, і банківську карту необхідно також змінити, щоб документально на всіх платіжних документах використовувалося ім’я нового керівника. Для цього необхідно пред’явити в центральне відділення:
- оригінал нового статуту підприємства;
- протокол (або його нотаріально завірену копію), в якому фіксується збори членів-співзасновників і прийняття рішення про зміну директора;
- виписка з Єдиного державного реєстру, де буде вказано новий глава підприємства;
- довідка ОПП форми №4, оформлена на нового керівника;
- довідка з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
- повідомлення з Пенсійного фонду про те, що організацію сповістили про зміну директора;
- оригінал паспорта нового керівника.
Відмінною рисою останнього етапу є те, що особиста присутність нового директора в банку строго необхідно, довірена особа не має права замінити його. Більш того, підпис всіх документів проводиться в присутності нотаріуса, який проводив раніше зміну даних в ЄДР. Це є гарантією правомірності зробленого. Зміна директора є завершеним процесом тільки після здійснення всіх перерахованих дій.
Слід зауважити, що процес зміни керівництва потребують досить багато сил і часу. До того ж часто через високу завантаженість керівника, йому доводиться користуватися допомогою довірених осіб, які мають нотаріально завірений дозвіл на здійснення певних дій. Тому постійний зв’язок з перевіреною нотаріальною конторою буде зовсім не зайвою.