Аффідевіт

Аффідевіт відноситься до розряду документів, які називаються заявами. При цьому спочатку сенс аффідевіта в документальному підтвердженні заяв, показань, свідоцтв тощо, які даються під присягою.

Про Аффідевіт

Як и більшість заяв завіряються нотаріусом, в Аффідевіт фіксуються факти вікладені зі слів, но при цьом нотаріус НЕ перевіряє достовірність Фактів викладеня в Цій заяві. При цьом особа, яка оформляє аффідевіт ставити свой підпис під документом в якому чітко вказано, что воно ручається за правдівість викладеня Фактів.

Например, в життя без заяві ви можете вказаті, что перебуваєте в цивільному шлюбі з ____________, а нотаріус це зафіксує и запевне. Дехто назіває це оформлення Цивільного шлюбу через нотаріуса.

Нотаріус переносити Відомості вікладені особою-заявником на Спеціальний нотаріальній бланк и засвідчує справжність підпісу під ЦІМ документом.

У більшості віпадків аффідевіт вікорістовується для Надання за кордоном, хоча як інструмент в юрідічній практике, все Частіше начинает використовуват и в Україні. Так например, для Деяк документів НЕ передбача можлівість апостілювання і / або легалізації. У таких випадка использование аффідевіта стані можлівістю вірішіті таку проблему.

Документи

Для складання та нотаріального завірення аффідевіта знадобляться:

  1. оригінал паспорта
  2. номер картки платника податків (ІПН)
  3. документи, які згадуються в тексті заяви

Щоб оформлення аффідевіта пройшло швидко і за одне відвідування, перед відвідуванням нотаріальної контори зв’яжіться з нотаріусом, щоб задавши потрібні питання, нотаріус зміг визначити, який пакет документів вам знадобиться для того щоб підтвердити факти викладені в Аффідевіт і щоб такий аффідевіт мав законну силу.

Закрыть меню